Dovolená Egypt

Egypt vlajka

Dovolená Egypt je pro každého z nás přitažlivá letní rekreace. Koho by nelákalo vycestovat za hranice starého kontinentu a poznávat krásy této země. Zájezdy do Egypta jsou v naší zemi každoročně velmi žádané.

Kdysi byla dovolená v Egyptě výsadou pouze bohatých lidí, kteří si mohli tento luxus a exotiku dopřát.

V poslední době šly však ceny zájezdů do Egypta výrazně dolů a nyní si je může dovolit prakticky každý, který každoročně navštěvuje evropská letoviska třeba v Chorvatsku nebo Itálii.

Egypt se může pyšnit hned několika známými a turisty velmi oblíbenými letovisky, které stojí zato navštívit, jako je například Hurghada, Sharm El Sheikh, Dahab, Taba nebo například Marsa Alan.

Zajímavá místa v Egyptě: Luxor | Pyramidy | Sfinga | Údolí králů | Západní oázy

Tipy na dovolenou v Egyptě
Iberotel Lamaya

Hotel Iberotel Lamaya

-MARSA ALAM- Hotel přímo u písčité pláže s nádherným korálovým podložím na vás čeká v letovisku Marsa Alam, kde poznáte kouzlo pětihvězdičkového hotelu Iberotel Lamaya se spoustou kvalitních služeb.

Cena od 18 990,- Kč Detaily zájezdu
Dive Inn

Hotel Dive Inn

-SHARM EL SHEIKH- Hotel tvořený dvouposchoďovými budovami, uprostřed krásný a velký bazén se spoustou lehátek a slunečníků. To a mnohem víc se na vás chystá v egyptském Sharm El Sheikh.

Cena od 15 990,- Kč Detaily zájezdu
Sfinga

Amarant Pyramids pro náročné

-KÁHIRA- I náročnější turisty uspokojí pětihvězdičkový hotel Amarant Pyramids, který se nachází pouhých dvacet minut cesty od pyramid v Gíze. Hotel se může chlubit velkým bazénem s vodopády a vířivkou.

Cena od 17 980,- Kč Detaily zájezdu
Vybrat letovisko v Egyptě
Ain SoukhanaHurghadaMarsa AlamSharm El Sheikh
DahabKáhiraSahl HasheeshTaba
Naší specialitou je svatba na klíč, což tedy znamená, že pro Vás uděláme naprosto vše! Zajistíme šaty pro družičky, květinovou výzdobu i svatební koláče! Uděláme pro Vás jednoduše vše!