Zanedlouho se začne jezdit na dovolené. Nemůžeme se tedy divit tomu, že už řada lidí přemýšlí, kam se letos vydá. Jestliže i vy přemýšlíte nad tím, kam letos s rodinou pojedete, letos se vyhněte dalekým, drahým dovoleným a raději upřednostněte krásu Slovenska. Vždyť i zde se nachází mnoho krásných míst, na které jen stěží zapomenete. Například znáte slovenskou obec, kterou najdete na Liptově a která se jmenuje Bešeňová? Jestliže ne, je načase se o tomto krásném místě vhodném pro rodinnou dovolenou dozvědět více.

Jak jsme zmínili, Bešeňová je krásná obec ležící na Slovensku na Liptově. Obec je každým rokem stále vyhledávanější a navštěvovanější, a to hlavně díky zdejším termálním pramenů. O tomto místě se ví už od roku 1503, ovšem lidé sem začali jezdit poměrně nedávno. Bešeňová se stala místem, kde zažijete tu nejlepší rodinnou dovolenou. Chce to jen vědět, co všechno zde můžete podniknout a proč se sem vlastně vydat.

O ubytování zde není nouze

Každým rokem se do této slovenské obce sjíždí tisíce turistů, kteří shání ubytování. Naštěstí o ubytování v Bešeňové není nouze. Nachází se zde hotel Bešeňová, jenž je velice populární, a mnoho dalšího. S výběrem vám může poradit DCK Rekrea Ostrava, která se specializuje na ubytování v oblasti Bešeňová a termální lázně na Slovensku, ale i Maďarsku.

Děti se zde vyřádí, rodiče odpočinou

Co se týče konkrétního programu, vyřádí se zde hlavně děti, ovšem odpočinou si zde i rodiče. Děti se rády vydají do vodního ráje GINO PARADISE, který je velkým lákadlem už několik let. V bešeňovském vodním ráji najdeme mnoho tobogánů, krytou toboganovou věž či bazén s protiproudem, který je velice oblíbený.

Rodiče si zde naopak odpočinou, protože koupaliště nabízí i odpočinkové služby. Termály v Bešeňové jsou známé široko daleko, a to díky wellness, kde lze zajít na uvolňující masáže.

Mimo to je Bešeňová oblíbená i u milovníků turistiky. Nedaleko obce se totiž rozkládají archeologická naleziště.