Horké letní měsíce přímo svádí k tomu, aby člověk neseděl doma, vybral si nějakou parádní dovolenou a odjel si odpočinout od každodenního stresu. Někteří ale nevydrží dlouho ležet a chytat bronz a brzy se začnou nudit. Co s tím?

Nezapomeňte si sbalit knížku nebo oblíbený časopis

Každý má doma nějaké knížky nebo časopisy, které doposud nepřečetl jen z důvodu, že „prostě nebyl čas“. Pokud nejste příznivci aktivní dovolené a nemáte vymyšlený program od rána do večera, patrně budete ležet někde u moře či bazénu – v tom případě není nic jednoduššího, než vytáhnout svou oblíbenou detektivku a nechat se vtáhnout do děje.

Čtení je skvělým „zabijákem času“, pokud vás děj baví, ani se nenadějete a uplyne několik hodin – raději se před touto akcí předem namažte opalovacím krémem, ať nejste večer spálení na uhel. Jestliže máte raději kratší čtení, můžeme vám doporučit novinky a zprávy ze světa i domova. Budete sice potřebovat internet, ten je už ale dnes všude.

Vezměte si notebook nebo mobil a zkuste online zábavu

Internetové připojení bude lepší i pro tuto radu, není ale nezbytně nutné – oblíbenou hudbu, seriál nebo film si stáhnete zdarma z Ulož to ještě doma, pak už stačí jen nezapomenout sluchátka a ten pravý relax tak, jak to máte rádi, může směle začít.

S Wi-Fi připojením nebo funkčními mobilními daty ale může být zábava ještě mnohem větší – při dnešních možnostech si dokonce můžete při odpočinku u vody na celou dovolenou vydělat, stačí mít jen trochu štěstí.

Například sportovním fanouškům můžeme určitě doporučit zkusit si vsadit. Stránek, věnujícím se online kurzovému sázení a tipům zdarma je v dnešní době poměrně hodně, stačí si jen vybrat tu správnou – například Bet-Arena.cz. Pak už není nic jednoduššího než si zřídit internetové konto, což je dnes otázka pár minut, a pustit se do boje s bookmakery. Příjemná je skutečnost, že většinou dostanete peníze do začátku úplně zadarmo a bez jakékoliv investice, takže víte, že nic neprohrajete.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.