Chorvatsko je ideální volbou pro osoby, které neradi plánují dovolenou příliš dopředu. Rádi byste vyrazili k moři na spontánní dovolenou? Popřemýšlejte nad Chorvatskem, vydat se sem totiž můžete kdykoliv.

Cesta autem

Chorvatsko je vhodnou destinací pro spontánní dovolenou především proto, že se do něj snadno dostanete autem, navíc poměrně rychle. Nejste tak nijak vázáni leteckými či autobusovými spoji. Stačí si sbalit sednout do automobilu a vyrazit. V Chorvatsku navíc i mimo sezónu najdete skvělé ubytování, a to právě v apartmánech.

Levné ubytování

Ubytování v apartmánech totiž nabízí možnost celkem levného ubytování, a to především pro rodiny s dětmi či skupinu přátel. Platíte zde jednotnou cenu za celý apartmán, která je po rozpočítání na jednotlivé členy výpravy opravdu téměř až směšnou. Apartmány vám navíc nabízí kompletně zařízené ubytování, ve kterém nebude chybět nic, co potřebujete. Ubytování chorvatsko vás překvapí a nabídne finančně dostupnou variantu ubytování.

Proč Chorvatsko?

Ptáte se, proč byste měli navštívit právě Chorvatsko? Kromě toho, že zde naleznete krásně čisté moře, prázdné pláže, romantická zákoutí a zachovalou přírodu, vás okouzlí i přívětivost místních obyvatel. Po turistické sezóně jsou pláže v Chorvatsku téměř prázdné a vy si můžete užívat zaslouženého klidu a relaxace na dovolené. Dovolená levně, tak by mohlo znít heslo pro dovolenou v Chorvatsku.

Na výlet!

Patříte-li spíše mezi dobrodruhy, kteří rádi objevují a podnikají nejrůznější výlety, i Chorvatsko vás v tomto směru dokáže uspokojit. Nejenže zde najdete řadu krásných velkých měst s historickými památkami, ale také menší městečka, která mají své romantické kouzlo. Zavítat můžete i na chorvatské ostrovy, kde vás okouzlí panenská příroda, historické památky a klid.