Praha je nádherné město, které si zaslouží pozornost. Strávit v ní několik dní ale není jen tak. Musíte si dopředu dobře promyslet, na co se zaměříte. Můžete totiž podniknout výpravu za historií, užívat si moderní atrakce nebo třeba vyrazit na nákupy. Na zábavě zřejmě neušetříte, na ubytování ale ano. Přitom se nebudete muset vzdávat komfortu a navíc si budete užívat blízké spojení s centrem.

Multifunkční zařízení jen 20 minut od centra

Když chcete na dovolené v Praze ušetřit, zapomeňte na předražené hotely v centru. Ty s klidným svědomím nechte zahraničním turistům. Pro chytré české (a samozřejmě nejen pro ně) turisty je tu levné ubytování v Praze v podání Rezidence Topolová.

Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí hned několik typů pokojů a boduje strategickou polohou. Rezidence Topolová totiž stojí v klidné čtvrti Praha 10. Jeho konkurenční výhodou je blízkost MHD. Pouze 50 metrů od Rezidence je autobusová zastávka „Centrum Zahradní Město“, pouze 5 minut je to na metro Skalka. S ním jste v centru Prahy cca za 20 minut. Výpravám za dobrodružstvím proto nic nebrání.

Několik typů ubytování dle náročnosti a potřeb

Rezidence nabízí několik typů ubytování. U těch, kdo chtějí ušetřit a nevadí jim sdílet pokoj, je připraven hostel Praha. Tyto pokoje mají základní vybavení a jsou řešeny buňkovým systémem: tj. dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení. K dispozici jsou 1 až 3lůžkové pokoje.

Pokud jste náročnější, oceníte penzion. Když toužíte po soukromí, ideální volbou pro vás bude některý z moderně zařízených apartmánů. Jejich součástí je i kuchyňka. Pro bližší informace se podívejte na web rezidencetopolova.cz. Je výhodou, že zde snadno provedete online rezervaci skrze jednoduchý formulář. Doporučujeme rezervaci udělat s dostatečným předstihem.

TIP na závěr: Chcete z Prahy vidět co možná nejvíce? Inspirujte se těmito tipy na výlety a poznejte i netradiční místa.