Občas je důležité dopřát si pořádný odpočinek a relax. Pro tento účel neexistuje lepší způsob, než wellnes pobyty. V hlavní metropoli jich můžete navštívit bezpočet. Každý se přitom zaměřuje na jiný způsob relaxace. Vyzkoušejte hřejivé doteky zkušené masérky, nebo přírodní procedury pro rozmazlování svého těla. Ve spa a wellness centrech si ale odpočine i vaše mysl a regenerační proces vás zbaví stresu i únavy.

Kvalitní masáž je základ relaxace

Bez pořádné masáže by to nebyl ani správný odpočinek. Oblíbené jsou například thajské techniky masírování, při kterých se uvolní vaše psychická i fyzická energie. Dříve toto umění bylo provozováno jen v thajských chrámech. Dnes si thajskou masáž můžete dopřát v Zen Asian Wellness nebo v Thajském ráji v centru Prahy se školenými masérkami z chrámové školy Wat Pho.

Ještě silnější prožitek vám dopřeje harmonizace těla i ducha v ojedinělých lázních uvnitř renesanční kaple Mandarin Oriental. Dejte si velký pozor, kam se objednáte, protože můžete narazit i na laiky. Co v takovém případě hrozí? Čtěte zde.

Dopřejte si nevšední wellness zážitek

Mezi specifické způsoby relaxace patří i pivní lázně v centru Prahy nebo kryoterapie v Polarium Praha, která využívá techniku působení chladu proti revmatickým bolestem a chronickým zánětům. Kvalitní masáž vám mohou poskytnout i některé vyhlášené hotely v Praze, kde se můžete zároveň i ubytovat. Kromě masérky zde můžete navštívit i kadeřnici a oblíbenou restauraci v Japonském stylu. K ubytování slouží komfortní pokoje a luxusní apartmán.

Ubytujte se na místě, kde se budete cítit dobře

Vrcholem relaxačního pobytu by mělo být příjemné ubytování. Prostorné pokoj vybavený moderním nábytkem, soukromí a přátelský přístup vám wellness víkend zpříjemní ještě víc. Využití hotelových služeb je výhodné i v případě pracovní cesty, která zahrnuje pořádání konference v Praze. Prostory pro organizaci firemní akce zahrnují kompletní technické zázemí s veškerým moderním vybavením a samozřejmě také s nabídkou cateringu pro účastníky konference.