Dovolená u moře a za nízké pořizovací náklady. To jsou požadavky stále většího množství Čechů. A právě tyto potřeby dokáže v plném rozsahu splnit právě Bulharsko. To je totiž dostupné jak z pohledu vzdálenosti, tak výsledné ceny.

Tato země je z hlediska turistického ruchu na neustálém vzestupu, což mimochodem dokazuje i zájem o ni samotnou. Vybírat si tak můžete z přemíry nejrůznějších přímořských letovisek, které vám zprostředkují nezapomenutelnou dovolenou se vším všudy.

Dovolená v Bulharsku pro každého

Bulharsko nabízí hned několik oblíbených destinací, ze kterých si můžete vybírat společně s řadou dalších faktorů ovlivňujících vaši vysněnou dovolenou. Mezi populární oblasti patří:

Pokud se na svoji plánovou letní dovolenou vydáte právě do těchto lokalit, pak rozhodně neprohloupíte a budete nadšeni z toho, co na vás čeká. Letecká doprava, All inclusive a nadstandardní servis se vším všudy. Dovolenou v Bulharsku si můžete naplánovat v podstatě od A až do Z a to i včetně ceny, jež je pro spoustu turistů důležitá.

Vsaďte na last minute zájezdy

Jestliže chcete při cestě do Bulharska opravdu ušetřit, využijte aktuálních slevových nabídek. Ty nejlepší hledejte pod názvy, jakými jsou last minute do Bulharska. Právě zájezdy na poslední chvíli jsou oblíbené díky své příznivé ceně. Kdo by ostatně nechtěl ušetřit? Rozdíl mezi klasickou dovolenou a last minute zájezdem může být dokonce i několik tisíc korun, pokud jde například o čtyřčlennou rodinu.

Pro hledání vhodné dovolené v Bulharsku využijte profesionální cestovatelský portál, kterým je cestolino.cz. Právě ten vám totiž zajistí nejenom dostatek hodnotných informací, ale i velkou spoustu nabídek, které neustále přibývají. Tak neváhejte a vydejte se na báječnou letní dovolenou do Bulharska.