Ať je léto nebo zima, na horách je vždycky prima. Užijte si pohádkovou dovolenou na horách a nákupní klub Tipli vás odmění.

Zalesněná krajina, čerstvý vzduch a úžasné výhledy. Dovolená na horách vás nadchne za každého počasí. V zimě si na své přijdou milovníci sjezdového a běžeckého lyžování, ale pobyt na horách si užijete i pokud sportu zrovna neholdujete.

Nechte se za pobyt na horách odměnit

Nákupní a věrnostní klub Tipli vaší cestovatelské vášni rozumí, a proto vás za každý pobyt na horách odmění.

Jak můžete získat odměnu?

Nejprve se zdarma zaregistrujete na Tipli, poté přejdete do vašeho oblíbeného obchodu, kde si koupíte pobyt na horách a po nákupu vám Tipli vrátí část peněz z nákupu. Odměnu získáváte za každý nákup na internetu.

Útulná horská chata za pár kaček

Na hory můžete vyrazit buď na vlastní pěst nebo s cestovní kanceláří.

Chcete mít vše pod kontrolou? Když si zařídíte celý pobyt sami, tak určitě oceníte volnost ve výběru termínu, destinace a délky pobytu. Nejlepším pomocníkem při zařizování vaší dovolené na horách je rezervační portál Booking.com, kde máte na jednom místě stovky tisíc hotelů, pensionů nebo horských chat.

Nezapomeňte nakoupit ubytování na Booking.com přes Tipli. Po přesměrování na Booking zarezervujete pro vaši rodinu (dva dospělí a dvě děti) čtyřhvězdičkový hotel v Krušných horách na pět dní za 13 552 Kč. Do 48 hodin od nákupu vám Tipli vrátí 542,08 Kč.

Vysněný lyžařský zájezd do Alp

České sjezdovky vám už nestačí? Chcete zažít dlouhé, široké a dokonale připravené alpské sjezdovky? Cestovní agentura Invia si pro vás připravila pořádnou porci lyžařských zájezdů do nejoblíbenějších alpských středisek. Chcete na zájezdu ušetřit? Na Tipli najdete platné Invia slevové kupony.

TIP: Rozhodli jste se na zimní dovolenou vyrazit na poslední chvíli? Invia last minute zájezdy jsou skvělou volbou. Zájezd takto pořídíte za zlomek ceny.

Nakupujte chytře s Tipli

Nákupy na internetu bez kompromisů. Už žádné hledání slev a slevových kuponů. Na Tipli máte vše na jednom místě, takže vám už nikdy neuteče žádná akční nabídka. Ale to není vše, Tipli vás odmění za každý nákup na internetu.

Registrace do nákupního a věrnostního klubu Tipli je zcela zdarma a zvládnete ji za pár vteřin. Neváhejte a registrujte se na Tipli ještě dnes.