Pokud sníte o dovolené v Dubaji, máte celou řadu možností. Desítky hotelů, které na vás už čekají, spoustu bazénů, luxusních restaurací a barů. A mimochodem, vezměte s sebou klidně i menší děti, zázemí je pro ně plně připraveno. Proč tedy ještě váhat? Snad jen – dobře si vyberte hotel, máme pro vás připraveny desítky obsáhlých recenzí, díky nimž určitě najdete tolik potřebnou inspiraci pro vlastní výpravu.

Spojené arabské emiráty jsou pověstné nejen skutečně krásnými plážemi

Je pravdou, že hotely v SAE jsou přímo pověstné. Špičkové zázemí je vždy důležitou referencí, tamní podniky ale musí mít něco navíc – kvůli čemu lákají zástupy turistů toužících po špetce exotiky a prvotřídní relaxace. Možností je zde poměrně dost a dá se říci, že doslova nemůžete sáhnout vedle. Je však jistě jasné, že některé hotely budou lepší nad jiné. Takže jaký si vlastně vybrat, abyste byli spokojeni takříkajíc na 100 procent?

Možností, kterou vám představíme jak první, je hotel Doubletree by Hilton Marjan Island. Na našem webu najdete více než stovku zajímavých recenzí vztahujících se právě k němu – což už jistě postačuje na to, abyste si udělali tolik potřebný obrázek. Co tu na vás čeká? Třeba pětice restaurací, ale také několik bazénů (z toho jeden vyhřívaný), diskotéka nebo potápěčské středisko. Vodní park je pak vzdálen jen deset minut cesty od hotelového resortu.

Alternativou číslo dvě by mohl být kupříkladu hotel Hilton Ras Al Khaimah resort. Zde na vás čeká několik opravdu zajímavých atrakcí, inspirujte se v našich recenzích, klientům se tamní prostředí poměrně dost zamlouvá. Výhled na moře je v ceně doslova pro všechny hosty, čtveřice bazénů je také připravena pro každodenní využití. Hotel je necelé dva kilometry od rozsáhlé písečné pláže uprostřed laguny, kterou si užije nejeden vášnivý milovník azurových vln. Fitness centrum je k dispozici hotelovým hostům zcela zdarma, za poplatek jsou k dispozici vodní sporty. Deset minut od hotelu je pak nádherné golfové hřiště s osmnácti jamkami. Dá se proto snad směle říci, že Dubaj je učiněným rájem na zemi? Možná ne, ale rozhodně s takovým tvrzením nebudeme zrovna daleko od pravdy…