Velké množství známých historických staveb, dlouhé pobřeží, nádherné písčité nebo oblázkové pláže a proslulou typickou kuchyni především v podobě špaget nebo pizzy.

To vše a mnohem víc si pro vás připraví dovolená Itálie, která díky svému osobitému kouzlu patří mezi nejnavštěvovanější země světa.

Rekreace v Itálii je vskutku neopakovatelná. Lze se na ní dívat z dvou odlišných pohledů. Jednak se můžete celé dny slunit na krásných plážích prakticky v každém letovisku, například v Caorle nebo můžete svou dovolenou v Itálii využít také jako turistické putování po památkách.

V případě, že vaše dovolená v Itálii bude poznávacím zájezdem, měli byste navštívit především hlavní město Itálie Řím, dále také, mezi turisty velmi oblíbené, Benátky či Pisu, kde se nachází slavná Šikmá věž.

Samozřejmě se může vaše dovolená Itálie skládat z obou zmíněných způsobů rekreace. Ubytujete se v některých z přímořských letovisek, jako například Ligurská riviéra, Kalábrie, Rimini, Sicíle nebo Palmová Riviéra a některé dny vycestujete do známými památkami proslulých měst.