Pravděpodobně většina z vás právě v těchto dnech začíná pomalu přemýšlet o možnostech strávení tolik zaslouženého každoročního relaxu. Smutnějším faktem je ovšem nelehká ekonomická situace většiny domácností, a tak se nevyplatí zbytečně utrácet za nepodstatné záležitosti. Z toho důvodu bude letošním hitem rozhodně tuzemský pobyt. Kde jej absolvovat?

Ztraceni v moři možností

Naše země je sice malá, ale přesto přímo nabitá nepočitatelným množstvím nádherných lokalit. Ať už se rozhodnete pro sever, jih, západ, střed, nebo východ, je opravdu z čeho vybírat. Například ubytování Mikulov na jižní Moravě se stane nezapomenutelným zážitkem. Proč? Každý z nás asi ví, že tento kraj je známý mnoha pozitivními jevy. Milovníci přírody si vychutnají nekonečné kilometry cest, vyhlídek, hradů a lesů, zatímco obdivovatelé kultury ocení vinice, zámky, muzea a skanzeny. Pro děti je pak ve hře spousta koupališť a dětských zážitkových atrakcí. Takovou dovolenou si užije vážně každý.

O kus východněji vás zase okouzlí ubytování Velké Karlovice. Tato malá obec je obklopena Javorníky a Beskydy, což je zárukou úžasných přírodních úkazů a souznění s divokou přírodou. Můžete tím pádem počítat s dobrodružnými stezkami, turistickými okruhy, vyhlídkami a prameny, přičemž jsou samozřejmostí i již zmíněná koupaliště a další atrakce. Ani toto místo vás v žádném případě nezklame.

Zajímavé: Vyzkoušejte také ubytování na zámku.

Prohlédněte si možnosti sami

Velké popularitě se těší převážně poklidné chaty umístěné na krajích civilizace. Ty vám poskytnou pěkné zázemí v blízkosti jak přírody, tak také lidí. Jejich velký výběr lze najít při otevření internetových stránek portálu Hauzi. V jejich útrobách si snadno navolíte potřebné parametry, vyhledáte nejlepší možnosti a provedete rezervaci. Nemusíte tudíž složitě vyhledávat inzeráty ve všech zákoutích online světa.