Makarská riviéra je právem považována za nejkrásnější část Chorvatského pobřeží. Jedná se o pás dlouhý asi 60 kilometrů na pobřeží Jaderského moře. Makarská riviéra se nachází pod štíty masivních hor Biokovo a návštěvníky láká na slunečné podnebí, krásné oblázkové pláže a spoustu letovisek. Mezi nejznámější turistické destinace na Makarské riviéře patří město Makarská a Podgora.

Makarská je nejznámější letovisko Makarské riviéry a patří mezi významná chorvatská lázeňská střediska. Léčí se zde choroby dýchacích cest, pohybového ústrojí a degenerativní onemocnění. Město je známé svou promenádou s malými obchůdky, útulnými kavárnami a nočním životem. Mezi významné památky patří barokní farní kostel zasvěcený sv. Marku, barokní kostel sv. Filipa Neri nebo františkánský klášter z 15. – 17. století, ve kterém je vybudované malakologické muzeum. Asi 390 metrů od pláže se nachází Vila Neda, která nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových studiích a čtyřlůžkových apartmánech. Návštěvníci mají možnost využít venkovní posezení s grilem, WiFi připojení a parkování přímo u vily.

Podgora je turistické městečko s oblázkovými plážemi, průzračným mořem a tajuplnými zátokami. Milovníci cyklistiky, horolezectví a procházek si jistě přijdou na své v přírodním parku Biokovo. Ve městě jsou také oblíbené všechny druhy vodních sportů – potápění, vodní lyžování, windsurfing a plavání. Lákadlem jsou ale i tenisové kurty, fotbalové hřiště a výborně organizované výlety na okolní ostrovy Hvar, Brač a Korčula. CK Rywal nabízí v Podgoře ubytování ve Vile Mirjana, která se nachází pouhých 30 metrů od moře a centra města a 200 metrů od pláže. Vila Mirjana nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových studiích a jednom dvoupodlažním apartmá.