Egypt? Od každého něco

Egypt, země s bohatou historií a úchvatnými scenériemi, se stává ideálním cílem pro all inclusive dovolenou, kterou nabízí cestovní kancelář TUI pro leto 2024. Tato dovolená je skvělou volbou pro ty, kteří touží po objevování země plné fascinujícího půvabu a tajemství.

Zároveň je vhodná pro ty, kteří mají omezený rozpočet, ale  chtějí pocítit luxus toho, že o ně někdo pěčuje,  nemusí se o nic starat a mají k dispozici personál, denně uklizený pokoj nebo připravené lehátko na pláži či u bazénu. Chcete se vrátit na pokoj a mít ustlanou postel a porovnané oblečení ? All inclusive dovolená Vám to všechno do detailu splní.

Káhira: Brána do Starověkého Egypta Cesta začíná v Káhiře, domově slavných pyramid, kde můžete navštívit proslulé Egyptské muzeum s neocenitelnými artefakty, včetně hrobky Tutanchamona. Nevynechte ani návštěvu Cittadella di Salah El Din a mešity Mohammeda Ali, odkud se naskýtá panoramatický pohled na město a Nil.

Pirámídy v Gíze: Skvost Starověkého Světa Navštivte Pyrámídy v Gíze, jednu z největších turistických atrakcí Egypta. Tato trojice pyramid a slavná Sfinga nabízejí nezapomenutelný zážitek. Doplnit svou návštěvu můžete jízdou na velbloudu přes písečné duny, což je neopakovatelný zážitek.

Hurghada a Sharm el-Sheikh: Plážový Ráj Pro milovníky moře a slunce jsou Marsa Alam a Sharm el-Sheikh ideálními destinacemi. Tyto populární pobřežní města nabízejí nádherné pláže, křišťálově čisté moře a širokou škálu vodních aktivit, jako je šnorchlování a potápění.

Z Hurghady můžete také vyrazit na plavbu po Rudém moři a obdivovat úchvatné korálové útesy.

Oáza Siwa: Klid a Uvolnění Pro ty, kteří hledají místo pro odpočinek, je Oáza Siwa dokonalým útočištěm. V této půvabné městě v západní poušti si můžete užít termální prameny, procházky mezi písečnými dunami a navštívit starověký chrám Ammona.

All Inclusive Nabídky od TUI Cestovní kancelář TUI pro léto 2024 nabízí pro Vás širokou škálu all inclusive zájezdů do Egypta. Tyto pobyty zahrnují letenky, ubytování v luxusních hotelech, stravu a organizované výlety, hotel, aquapark, cokoli chcete. Umožňující se vám plně soustředit na užívání si dovolené bez starostí. K dispozici jsou také last minute nabídky pro ty, kdo hledají dovolenou za výhodnou cenu a rozhodli se na poslední chvíli.

Vyberte si Svou Dovolenou Snů Ať už hledáte dobrodružství v historických památkách, relaxaci na plážích nebo objevování místní kultury, all inclusive dovolená v Egyptě s cestovní kanceláří TUI vám to vše nabízí. Vyberte si svůj dokonalý zájezd pro léto 2024 a prožijte nezapomenutelné chvíle v této fascinující zemi.