Je Řecko vaší oblíbenou letní destinací? Tápete ale, kam letos vyrazit s rodinou, aby si každý z vás přišel na to své? Pak začněte hledat na těch správných místech. Inspirujte se zkušenostmi lidí, jež objevili krásy nejrůznějších lokalit na libovolných místech Řecka.

Zaměřte se na recenze hotelů od návštěvníků, kteří prezentují reálné a aktuální informace o jednotlivých ubytovacích zařízeních a možnostech vyžití. Právě z takových údajů čerpejte a vězte, že vámi vysněnou dovolenou v Řecku naplánujete během velice krátkého času.

Oblíbený hotel Rethymno Le Grand Blue

Pokud vyhledáváte klid, toužíte po pláži vzdálené jen 900m a letiště chcete mít v podstatě na dosah do 75 km, pak se vaší volbou stane hotel Rethymno Le Grand Blu. Ten prezentuje komfortně zařízené pokoje s klimatizací, balkonem a terasu, odkud se vám dostane překrásného výhledu po okolí.

Možnost všestranného nákupu budete mít od sebe jen 600 m a do centra Rethemno dorazíte po trase vzdálené 8 km. To jsou předpoklady dovolené, jež nadchne opravdu každého.

Oblíbený Rethymno Le Grand Blu můžete pořídit od velice přijatelných cen za ubytování, plnohodnotné stravování a samozřejmě i pohodlnou leteckou dopravu. A pokud by vás tento lukrativní tip neoslovil, vyrazte na Falikari.

Výjimečný hotel Diagoras

Falikari je místem, kde si určitě každý přijde na to své. Možnost poznávání tamní kultury, jedinečné gastronomie a vstřícnosti místních obyvatel. A k tomu si přidejte ještě hotel Diagoras, kde naleznete adekvátní zázemí pro své každodenní toulky, hrátky a poznávání.

To vše a mnohé další hledejte na internetovém portálu Cestolino.cz, který vám poskytne nejenom tipy na bezkonkurenční ubytování v Řecku, ale přinese hlavně ony zmiňované recenze ostatních cestovatelů. Pak zvolíte svoji budoucí dovolenou doslova na míru a dle náročných požadavků.