Doba letních dovolených se kvapem blíží. Je nejvyšší čas, abyste se porozhlédli po nějakém kvalitním a zároveň levném ubytování. Ti z vás, kteří preferují pobyt v Čechách před dovolenou v zahraničí, mohou zvolit ubytování na Šumavě. V tomto článku se zaměříme na obec Kvilda.

Obec Kvilda patří k nejoblíbenějším turistickým střediskům na Šumavě. Leží přímo v jejím srdci, jde tudíž o ideální místo, odkud se dají pořádat výlety do známých míst národního parku.

Levné ubytování na Kvildě se dá zajistit hned v několika penzionech. V obci funguje i během letní sezony celá řada penzionů a hotýlků. Co se týče ubytování Kvilda nabízí dostatek kapacit.

Apartmány Kvilda nabízejí skvělé podmínky pro rodinnou dovolenou

Jednou z nejzajímavějších nabídek jsou Apartmány Kvilda. Jedná se o ubytování, které je ideální pro vícečlenné skupiny. Pokud se tedy chystáte vyrazit na dovolenou s přáteli či rodinou, nenajdete zřejmě nic výhodnějšího v širokém okolí.

V apartmánech najde ubytování až 8 osob

Apartmány jsou moderně zařízené, mají vlastní kuchyňku. Velkou výhodou je jejich prostornost, každý apartmán je rozčleněný do 2 – 3 pokojů, v nichž se může naráz ubytovat celkem až 8 osob.

Apartmány leží přímo v obci, jen kousek od tamní sjezdovky. Poblíž vedou turistické trasy, odkud se můžete vydat třeba k Pramenu Vltavy.

Kvilda nabízí perfektní příležitosti pro aktivní dovolenou

Kvilda v létě nabízí skvělé podmínky pro sportovně založené lidi, kteří vyznávají aktivní dovolenou. Dají se zde dělat dlouhé trekingové výlety, využijete i cyklostezky, v okolí je i mnoho dalších příležitostí ke sportovním aktivitám.

Pokud vás zaujala nabídka na ubytování v Apartmánech Kvilda, neváhejte. O ubytování je každý rok poměrně velký zájem, tudíž není radno vyčkávat až na poslední chvíli. Mohlo by se totiž snadno stát, že už budou všechny apartmány na celé léto obsazené a vám pak nezbude nic jiného, nežli hledat jiné možnosti.