A je to tady, konečně máte svou vlastní vestavbu do auta. Šílíte radostí. Je na čase udělat bláznivé rozhodnutí – vydejte se na road trip. Jaká jsou pravidla takového výletu? Poradíme!

Hurá na to

Zapomeňte na starosti. Naložte si do auta, které je nyní nádherně upravené s vestavbou do auta, pár potřebných svršků, stan a spacák, a vyrazte na cestu! Kam? No přeci někam. Road trip nemá žádný cíl. Cílem je pohodová jízda a relax. Užívejte si tolik zastávek, kolik jen chcete, díky pohodlí v autě pro vás najednou budou představovat příjemné zpestření celé cesty.

Správná hudba je základ

Co by to bylo za road trip bez hudby? Každý přeci ví, že bez těch správných pecek nelze nikam jet. Pusťte si staré hity a zpívejte tak nahlas, až se budou za vámi lidé otáčet. Užívejte si svou jízdu. Až budete úplně ochraptělí zpěvem, je na čase si dát pauzu a prošmejdit okolí.

Zajímavé je všechno

Když vyjdete z auta, všímejte si detailů okolo sebe. Konečně máte možnost si užít volnost a výlet, takže zapomeňte na chmury nebo na to, že vás omezuje počasí. Nahoďte pláštěnku, nazujte holínky a vydejte se objevovat okolí. Až se venku vydovádíte, je opět na čase si udělat pohodlí v autě.

Hodně jídla, hodně radosti

Road trip je super způsob, jak zapomenout na starosti. Zásobte se jídlem, které si běžně nedopřejete. Vyzkoušejte nějakou tu nezdravou dobrůtku. Upečte si na výlet kus domácí bábovky, nachystejte si špízy na oheň. Tento výlet bude dobrota!

Příroda zlatá

Příroda je jen jedna. Udělejte dobrý skutek a vezměte s sebou pytle na odpadky. Kromě toho, že se postaráte o své odpadky, si udělejte malou zastávku pro dobrý skutek a posbírejte také odpadky na místě, kde zrovna zastavíte.

Vyjeďte pro jednou z domu bez jasného cíle. Užívejte volnosti, kterou máte. Užívejte života. Konečně máte v autě vestavbu, která vám dovoluje posunout své obzory ještě mnohem dále. Jak toho využijete?